•  

O nas

Gabinet pulmonologiczny w Jeleniej Górze

Dziękuję Państwu za odwiedzenie strony internetowej mojego gabinetu pulmonologicznego. Moja oferta skierowana jest do Pacjentów z Jeleniej Góry oraz okolicznych miejscowości. W moim gabinecie oferuję pełny zakres usług pulmonologicznych.

Indywidualną praktykę lekarską w zakresie chorób płuc założyłam w 1997 r. Od 1998 r. posiadam zezwolenie i wpis do rejestru specjalistycznych praktyk lekarskich nadane Uchwałą Dolnośląskiej Rady Lekarskiej.

W 2003 r. uzyskałam certyfikat w dziedzinie kwalifikacji chorych na przewlekłe choroby płuc przebiegające z niewydolnością oddechową do domowego leczenia tlenem (DLT). W 2007 r. uzyskałam tytuł specjalisty w zakresie chorób płuc.

Lekarz pulmonolog w Jeleniej Górze

Od 2013 r. prowadzę diagnostykę zespołów bezdechu śródsennego i leczenie CPAP, które wykonuję w warunkach ambulatoryjnych.

Dokładam wszelkich starań, aby wizyta w moim gabinecie zawsze przebiegała w życzliwej i bezstresowej atmosferze. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie, dążę do dokładnego rozpoznania i zrozumienia potrzeb Pacjentów oraz zapewnienia opieki zdrowotnej dostosowanej do ich oczekiwań.

Zapewniam diagnostykę chorób płuc, konsultacje i porady, a także leczenie chorób płuc (w tym diagnostykę i leczenie zaburzeń oddechowych podczas snu).

Troska o zdrowie dobrem najwyższym każdego z nas

Zdrowie powinno być najwyższym dobrem dla każdego z nas, dlatego troska o nie jest niezwykle ważna! Każdy człowiek powinien dbać o nie, poddając się regularnym badaniom profilaktycznym i w razie konieczności szybko reagować w przypadku choroby, aby uniknąć niepotrzebnych powikłań!

 

 

Medical directive document in a clipboard on Xray photo